Jak uaktualnić system Windows 7 przy użyciu
Windows anytime upgrade

W tym tutorialu pokażemy, jak uaktualnić system Windows 7 z jednej edycji do drugiej. Jest to najprostszy sposób, ponieważ nie trzeba pobierać żadnych plików.

Ponieważ nasze licencje OEM nie mogą być używane do procesu aktualizacji, będziesz musiał użyć ogólnych kluczy Windows 7 do aktualizacji (te klucze zostaną dostarczone we właściwym miejscu w tym tutorialu), następnie musisz aktywować nową edycję systemu Windows używając naszego klucza produktu.

Pamiętaj, że wykonanie tej aktualizacji może przebiegać tylko przez określone ścieżki aktualizacji, zapoznaj się z poniższą tabelą:

Po otrzymaniu od nas klucza produktu wykonaj następujące czynności:

W tym tutorialu zaktualizujemy system Windows 7 Home Premium do Windows 7 Professional.
(Wszystkie te instrukcje pasują do pozostałych aktualizacji)

1. Otwórz menu "Start", kliknij prawym przyciskiem myszy "Komputer" i wybierz "Właściwości"

2. Kliknij "Uzyskaj więcej funkcji w nowej wersji systemu Windows 7"

3. Kliknij "Wprowadź klucz aktualizacji"

4. Teraz musisz wprowadzić klucz aktualizacji do wersji, do której chcesz uaktualnić system Windows 7, i kliknąć "Dalej". Zobacz tabelę poniżej:

W tym tutorialu aktualizujemy system Windows 7 Home Premium do wersji Professional.

5. System Windows sprawdzi teraz klucz aktualizacji.

6. Jeśli klucz nie działa, spróbuj innego. Jeśli zadziałał, zobaczysz kolejny ekran, na którym będziesz musiał zaakceptować warunki licencji.

7. Kliknij "Upgrade"

8. Teraz rozpocznie się aktualizacja. Może potrwać to nieco dłużej, jeśli będzie musiała pobrać aktualizacje z Internetu.

9. Po ponownym uruchomieniu komputera pojawi się uaktualniona wersja systemu Windows. Teraz możesz kontynuować aktywację.